Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zderzenie osobówek Urszulinie, kolizja z ciężarówką w Okunince [FOTO]

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia w Urszulinie. Jedna z kierujących trafiła z obrażeniami do szpitala. Niezbezpiecznie było też w okolicach Jeziora Białego.
  • Źródło: Policja Włodawska
Zderzenie osobówek Urszulinie, kolizja z ciężarówką w Okunince [FOTO]

Źródło: Policja Włodawska

Samochody zderzyły się w środę, 19 lipca. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Opel 45-latka z Zielonej Góry jechała od strony ul. Szkolnej i nie zatrzymała się przy znaku STOP. Tym samym nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu poruszającej się ul. Lubelską jadącej suzuki 46-latce z gminy Urszulin.

- Badanie alkomatem wykazało, że kierujące pojazdami były trzeźwe. Mieszkanka gminy Urszulin z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Drugiej z kierujących nic się nie stało. Po oględzinach miejsca policjanci zabezpieczyli ślady, a także wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia - informuje aspirant sztabowa Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

We wtorek, przed godz. 19 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 812 i ul. Turystycznej w Okunince. Kierujący samochodem marki Skoda, 64-letni mieszkaniec Lublina, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 55-latkowi z gminy Łabunie, który jechał ciężarówką marki Scania. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący byli trzeźwi. W związku z uszkodzeniami zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów, a sprawcę ukarano mandatem karnym.

Kolizja w Okunince. Fot. Policja Włodawska

- Apelujemy o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób - przypomina policjantka.

Czytaj także:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jarek 21.07.2023 06:33
Skrzyżowanie o którym mowa definitywnie trzeba bardziej oznakować lub zrobić rondo. Kilkakrotnie przed nosem przejechały mi samochody nie zwracając uwagi na znak stop. Zróbcie coś z tym zanim dojdzie do tragedii.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama