Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Fajsławice: Obieżyświat opowie o swoich przygodach

Już w piątek, 19 maja o godzinie 11.00, w gminnej bibliotece odbędzie się spotkanie z fascynującym człowiekiem, Przemkiem Gołembowskim, który w zwiedził już blisko 100 krajów.
Fajsławice: Obieżyświat opowie o swoich przygodach
Przemysław Gołembowski zaprasza w piątek 19 maja do fajsławickiej biblioteki

Źródło: Profil Facebook Przemysława Gołembowskiego

W podróży spędził w sumie 18 lat. Zwiedził blisko 100 krajów, w tym Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Martynikę, Gwadelupę, Montserrat, Dominikę, Saint Lucię, Staint Vincent, czy Grenadę. To miłośnik nie tylko podróżowania samego w sobie, ale również żeglarstwa, karawaningu i... krótkofalówek. 

Przemek Gołembowski, bo o nim mowa na co dzień mieszka w Łodzi. Niedawno wdał swoją pierwszą książkę, będącej zbiorem wspomnień i porad ze wszystkich odbytych przez niego wypraw. Ta fascynująca lektura to ponad 430 stron i 850 fotografii z różnych zakątków świata. Właśnie o tej książce, o swoich pasjach, o tym jak przygotować się do wypraw w różnych częściach świata i wielu innych rzeczach opowie 19 maja na spotkaniu w fajsławickiej bibliotece.

Czytaj także:

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.Autor komentarza: SuperTreść komentarza: Niech remontują. Najpierw trzeba trochę postać w korkach żeby było lepiejData dodania komentarza: 3.12.2025, 07:01Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama