Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Nasz masters najlepszy w Zalesiu. Ryszard Śliwinski ze złotem

Kolejny złoty medal wpisał do swojego dorobku Ryszard Śliwiński, trener sekcji podnoszenia ciężarów MKS Olimp Chełm. Zdobył go podczas XIV Mistrzostw Polski GPC w Zalesiu.

Ryszard Śliwiński zajął pierwsze miejsce w kat. 75 kg mastersów, w martwym ciągu osiągając 140 kg. Tym razem na te zawody udał się samotnie i, jak sam mówi, jego wynik mógł być lepszy, gdyby nie kilka czynników.

- Miałem kontuzję, więc mniej trenowałem. Przygotowywałem też Martynę i Karolinę Dubij do mistrzostw Europy, a Sebastiana Orła do mistrzostwa Polski - dodaje Ryszard Śliwiński.

Czytaj również: Poczwórne podium lekkoatletów Agrosu Chełm


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama