Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Cztery razy na podium. Lekkoatleci Agrosu się rozpędzają

Jeden złoty i trzy srebrne medale zdobyli zawodnicy MKS Agros Chełm podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych, które odbyły się w Białej Podlaskiej. Brało w nich udział ponad 200 osób z ośmiu klubów.

Najlepiej z reprezentantów chełmskiego Agrosu poszło Miłoszowi Czerwonce, który zajął pierwsze miejsce w zmaganiach juniorów na 3 km. Srebrne medale zdobyli: juniorka Klaudia Osipiuk w biegu na 2 km, młodzik Aleksander Zienkiewicz w biegu na 2 km oraz senior Łukasz Nestorowicz w biegu na 5 km. Dobre wyniki wywalczone indywidualnie zapewniły Agrosowi drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Teraz czytane: LMKS Krasnystaw zdominował konkurencję


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama