Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gospodarze zdominowali konkurencję. Góra medali LMKS Krasnystaw

Zapaśnicy LMKS Krasnystaw zdobyli najwięcej medali i punktów podczas rozgrywanych u siebie Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego o Puchar Ziemi Krasnostawskiej. W zmaganiach brały udział dzieci, młodzicy i kadeci walczący w stylu wolnym. W sumie startowało 147 zawodników z ośmiu klubów.

Reprezentanci gospodarzy pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobywając w sumie 36 medali, w tym siedem złotych, dziesięć srebrnych i 19 brązowych. Tym samym zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Druga lokata przypadła zawodnikom MLUKS Włodawa, a trzecia Sokoła Lublin. Poza podium znalazły się kolejno kluby: Iskra Spiczyn, Suples Kraśnik, Stal Rzeszów, Zápasnícky Klub Moldava nad Bodvou ze Słowacji i Guliwer Bodzentyn.

Teraz czytane: Historyczny awans chełmskich siatkarzy


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama