Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm: "Bohaterzy Marzeń" - zaprosiła ich Młodzieżowa Rada Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta Chełm jest współorganizatorem charytatywnej konferencji, na którą zaprasza twórców internetowych, dziennikarzy, sportowców i biznesmenów. Ma się ona odbyć już w maju!
Chełm: "Bohaterzy Marzeń" - zaprosiła ich Młodzieżowa Rada Miasta

Autor: pixabay

- Na pomysł tej konferencji wpadłem nieco ponad 2 lata temu, ale nie było możliwości i były różne przeciwności do zorganizowania jej. Teraz, jak jestem w Młodzieżowej Radzie Miasta, jest łatwiej i inaczej wiele osób do tego podchodzi - mówił w rozmowie z radiem Bon Ton Kacper Prus, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta.

Planowana na 19 maja konferencja ma mieć charakter panelu dyskusyjnego. Nazwana została "Bohaterzy Marzeń" i chełmska MRM jest współorganizatorem wydarzenia. Zostały już zaproszone osoby z całej Polski, które znane są z internetu i telewizji. Pojawią się m.in. twórcy internetowi, dziennikarze, sportowcy, biznesmeni, którzy będą opowiadać o swojej drodze do spełnienia marzeń i celów oraz o przeciwnościach, z którymi musieli się mierzyć w trakcie tej drogi. 

- Ważne jest to, że będzie to wydarzenie charytatywne, podczas którego będziemy pomagać drugiej osobie. Obecnie trwają poszukiwania osoby, dla której będziemy chcieli zbierać pieniądze. Będzie to zbiórka zweryfikowana, prowadzona również internetowo. Będą też odbywać się licytacje internetowe, a każdy mówca przekaże od siebie jakąś rzecz właśnie na tę licytację - dodał Prus.

Pierwsze osoby, które będą gośćmi na konferencji, już się zgłosiły, jednak zostaną przedstawione dopiero bliżej majowego wydarzenia. Aktualnie organizatorzy są w trakcie potwierdzania ich przybycia. Jak zaznaczył wiceprzewodniczący MRM, w ciekawe będzie to, że gośćmi będą osoby "z różnych światów". Kacper Prus ma już za sobą spotkania ze znanymi osobami, które opowiadają o swojej drodze do marzeń. 

- Prowadzę swój podcast na spotify, który można posłuchać też na Google Podcasts i Apple Podcasts. Moi goście opowiadają tam o swojej drodze, swoich marzeniach, pasjach, różnych przeciwnościach. Podcast nazywa się "Pasjonaci marzeń". Mówcy są tam z naprawdę różnych dziedzin. Tak samo będzie na konferencji 19 maja - mówił wiceprzewodniczący MRM.

Organizatorzy przewidują duże zainteresowanie konferencją, dlatego na stronach internetowych pojawią się formularze zgłoszeniowe. Wydarzenie będzie nie tylko lokalne, ale ze względu na zaproszonych gości - ogólnopolskie. 

Więcej informacji na temat majowej konferencji zostanie podanych bliżej wydarzenia.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: MLTreść komentarza: Może trzeba zaprosić Dodę, bo widzę tylko znane osoby mogą coś zdziałać, może wtedy rzeczywiście nastąpi rozliczenie wszystkich, w tym Miasta.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:18Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tacy mądrzy jak ja istnieją w społeczeństwie. I tacy inni jak ty też istnieją. Szkoda tylko, że tych innych jest tak wielu.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:41Źródło komentarza: Czy bociany w Krasnymstawie mają mniej pracy? Demografia 2025Autor komentarza: superTreść komentarza: Uhonorować tfurcę najsłynniejszej dziury w Polsce!Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:32Źródło komentarza: Rusza nabór kandydatów do tytułu Chełmianina Roku 2025
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama