Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:09
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Ukradł kasę z sejfu, kto go rozpoznaje?

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który z jednego ze sklepów, znajdującego się na terenie galerii handlowej, ukradł pieniądze i bony towarowe. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.
Ukradł kasę z sejfu, kto go rozpoznaje?

Do kradzieży doszło 21 września około godziny 17.40.

- Do sklepu sportowego wszedł mężczyzna. Wykorzystując nieuwagę sprzedawców, dostał się do pomieszczenia socjalnego. Następnie włamał się do znajdującego się tam sejfu, skąd ukradł pieniądze oraz bony towarowe o łącznej wartości ponad 7600 zł – informuje podkom. Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Wszystko zarejestrowały zamontowane w sklepie kamery monitoringu. Nagranie trafiło już do krasnostawskich policjantów. Z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że sprawcą kradzieży był najprawdopodobniej młody mężczyzna ubrany w jasną rozpinaną koszulę i ciemne spodnie. Na głowie miał czapkę z daszkiem. Założone miał także okulary.

- Prawdopodobnie w kradzieży uczestniczyła również młoda kobieta. Osoby, które rozpoznają ją lub opisanego mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod numerem tel. 82 575 62 10 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem tel. 997 lub 112 – apeluje podkom. Wasilewski.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama