Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama Reklama MAREX

Krasnystaw. Powiat mocny energią. Laureaci konkursu zdrowotnego [ZDJĘCIA]

2 listopada na konferencji zorganizowanej w związku z realizacją projektu „Mocni energią" ogłoszone zostały wyniki pierwszego Powiatowego Konkursu Prozdrowotnego „Wiedza kluczem do zdrowia”.
Krasnystaw. Powiat mocny energią. Laureaci konkursu zdrowotnego [ZDJĘCIA]

Źródło: Starostwo Krasnystaw

Celem konkursu była promocja zdrowia i profilaktyki prozdrowotnej oraz upowszechnianie wśród młodzieży najnowszej wiedzy na ten temat: Psychofizyczne oswajanie uczniów z wystąpieniami publicznymi.

Pierwszą nagrodę zdobyły Emilia Pasik i Martyna Poszytek (I LO w Krasnymstawie). Drugie miejsce zajęli Bartosz Pawłat i Grzegorz Marek (Zespół Szkół w Żółkiewce). Na podium znalazły się również Ada Berbeć i Milena Szymańska (II LO w Krasnymstawie). Komisja konkursowa przyznała jedno wyróżnienie, które uzyskały Sylwia Rosolińska i Sylwia Jaremek (ZS nr 1 w Krasnymstawie).

Nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie otrzymali : Zuzanna Czystowska i Natalia Kalisz, Julia Dunaj i Emilia Mazurek (I LO), Natalia Drygasiewicz i Amelia Padzińska, Maja Szerement i Julia Żebrowska (II LO), Sylwia Mielniczuk i Dagmara Miciuła, Karol Goral i Oliwier Radecki, Julia Czerniakowska i Patrycja Suchodolska (ZS nr 2 w Krasnymstawie). 

Powiat krasnostawski realizuje projekt związany z termomodernizacją 5 szkół i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Konferencja miała na celu poszerzenie wiedzy na temat bioróżnorodności oraz roli zieleni w tkance miasta.

Prelegentami byli między innymi Monika Krysiak z Nadleśnictwa Krasnystaw, Grzegorz Grzywaczewski - prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, a także Paweł Łapiński - dyrektor Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

Czytaj także:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JoAnnaTreść komentarza: A co twój rebe Kaczyński i rebe Banaszak zrobili dla Chełma poza chęcia postawienia tu kolejnej spalarni śmieci tym razem NIEMIECKICH odpadów medycznych? Jakbyś nie zauważył to tam gdzie najwięcej takich jak ty tam też i największa bieda w tym kraju. W Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu nie płaczą, że bieda ale tam głosują na PO.Data dodania komentarza: 17.05.2024, 23:03Źródło komentarza: Powiat chełmski. Ukraińcy budują, ale o zdanie pytają nasAutor komentarza: LoloTreść komentarza: Donos jak za komuny.Data dodania komentarza: 17.05.2024, 12:42Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Pierwsze „drogowe koty” poszły za płotyAutor komentarza: AjkTreść komentarza: Mogą mieć Niemcy, mogą mieć Ukraińcy, a POlicyjna i KOlaborancyjna junta rebe Tuska będzie latała i jeździła z Berlina a za energię płaciła Niemcom i Ukraińcom. Hołota marszałków od strzelania do górników, łapówkarze, złodziejska kasta sprzedająca polski majątek, pociotki bolszewickiej elity Aborygenów próbuje wywłaszczyć polskie rolnictwo na rzecz EUrokołchozu, pozostałych wywłaszczyć dyrektywą budynkową. A rebe Tusk ma się dobrze i cała jego gmina .Data dodania komentarza: 17.05.2024, 10:58Źródło komentarza: Powiat chełmski. Ukraińcy budują, ale o zdanie pytają nasAutor komentarza: FlorentynaTreść komentarza: Nie musisz rozumieć, ważne że masz płacić.Data dodania komentarza: 17.05.2024, 08:48Źródło komentarza: Podatek od psów już jest. Teraz ich właścicieli czeka kolejny obowiązek. Sprawdź jakiAutor komentarza: mieszkańcyTreść komentarza: Co, bawimy się w donosik?Data dodania komentarza: 17.05.2024, 08:46Źródło komentarza: Gm. Leśniowice. Pierwsze „drogowe koty” poszły za płoty
Reklama
Reklama
Reklama