Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 15:09
Reklama Reklama firmy Pomix

Kto widział wypadek w Zażółkwi?

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 54-letniego pieszego. - Ktokolwiek ma wiedzę na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją.
Kto widział wypadek w Zażółkwi?

Do wypadku doszło w nocy z 19 na 20 sierpnia w Zażółkwi. Jak ustalili policjanci, przed godziną 1 kierujący samochodem dostawczym potrącił pieszego. 54-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Z posiadanych przez mundurowych informacji wynika, iż w chwili wypadku z przeciwnego kierunku nadjeżdżał samochód osobowy, którego kierowca mógł widzieć zdarzenie.

- Kierujący, pasażerowie tego pojazdu, jak również osoby, które mogą posiadać informacje o okolicznościach tego zdarzenia, proszone są o kontakt z dyżurnym krasnostawskiej komendy pod numerem telefonu (82) 575-62-10 lub 997/112 - mówi podkom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Miasto Chełm - pomyślcie o parkomatach w centrum i np. przy rynku na Popiełuszki bo to jest masakra. Od urzędu nie idzie nigdzie zaparkować w promieniu przynajmniej 1 kilometra.Data dodania komentarza: 05.10.2022, 13:17Źródło komentarza: Chełm. Uwaga! Straż miejska zakłada blokady!Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Szkoda ze żabki nie stosują się do tego zakazu i nikt ich nie kontroluje czy napewno właściciel sprzedaje w śwtętaData dodania komentarza: 05.10.2022, 07:56Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitalu
Reklama
Reklama