Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama emisje gratis
Reklama

SuperFlesz (21-10-22): Wypadek chełmianina, widowiskowe dachowanie, karetki w błocie

Przedstawiamy podsumowanie newsów i artykułów z czwartku, 20 października. Sprawdź, czy nie ominęło cię coś ważnego z najchętniej czytanych informacji!
SuperFlesz (21-10-22): Wypadek chełmianina, widowiskowe dachowanie, karetki w błocie

Na trasie Piaski-Chełm doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów. Jednym i drugim podróżowali mieszkańcy regionu chełmskiego.

Wypadek na DK12. Po rannego chełmianina przyleciał śmigłowiec LPR

Wypadek na DK12. Po rannego chełmianina przyleciał śmigłowiec LPR


Lubelska policja zatrzymała dwie kobiety, podejrzane o czerpanie korzyści majątkowej z prostytucji. Należały do zorganizowanej grupy przestępczej, działającej na terenie całego kraju poprzez tzw. „mieszkaniówki”. "Telefonistki” zajmowały się umawianiem spotkań z kobietami świadczącymi usługi seksualne. Grozi im do 5 lat więzienia.

Umawiały na seks z prostytutkami. „Telefonistkom” grozi do 5 lat za kratkami

Umawiały na seks z prostytutkami. „Telefonistkom” grozi do 5 lat za kratkami


26-latek jazdę volvo zakończył na dachu. Jak do tego doszło? Mówił, że winny jest pies, ale na monitoringu go nie widać. Badanie alkomatem wykazało natomiast, że kierowca miał prawie promil alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz sądowy oraz surowa kara finansowa.

Widowiskowe dachowanie we Włodawie! Kierowca najpierw uderzył w drzewo [FILM]

Widowiskowe dachowanie we Włodawie! Kierowca najpierw uderzył w drzewo [FILM]


Do naszej redakcji wpłynęło zawiadomienie od rozżalonego Czytelnika, które dotyczyło parkowania auta na chodniku. Sprawa, można by rzec, prozaiczna, ale uprzykrza życie mieszkańcom osiedla.

Creative parking, czyli jak postawić auto, nie myśląc o innych...

Creative parking, czyli jak postawić auto, nie myśląc o innych...


Dwie karetki z błota wyciągali ostatniej doby krasnostawscy strażacy. Jedna ugrzęzła dziś (20 października) nad ranem w Majdanie Średnim, a druga wczoraj po południu w Dąbiu. I właśnie w drugim z tych przypadków ratownicy wezwali też do pacjenta lotnicze pogotowie ratunkowe.

Na sygnale. Karetki w błocie, wypadek, pożary... [AKTUALIZACJA]

Na sygnale. Karetki w błocie, wypadek, pożary... [AKTUALIZACJA]


Policja nasila kontrole świateł w samochodach. I nie chodzi wyłącznie o to, że kierowcy mają je źle ustawione.

3 tysiące mandatu. Policja ostrzega kierowców, co ich może spotkać [LISTA STACJI DARMOWYCH KONTROLI]

3 tysiące mandatu. Policja ostrzega kierowców, co ich może spotkać [LISTA STACJI DARMOWYCH KONTROLI]


W śmietnikach buszują dzikie zwierzęta. Kuszą je do tego nieodpowiednio zabezpieczone śmieci. Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego postanowił opublikować apel, by skłonić mieszkańców, by bardziej pilnowali swoich odpadów.

Śmieci "na dziko" smakują dzikom. Apel Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Śmieci "na dziko" smakują dzikom. Apel Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego


W minioną sobotę, 15 października, piękny jubileusz 50-lecia wspólnego, małżeńskiego życia obchodziły pary z terenu gminy Kamień. Były wspomnienia, odnowienie przysięgi małżeńskiej, kwiaty i mnóstwo radości.

Gm. Kamień. Patrzyli sobie w oczy tak, jak 50 lat temu (ZDJĘCIA)

Gm. Kamień. Patrzyli sobie w oczy tak, jak 50 lat temu (ZDJĘCIA)


Członkowie Fundacji „Pamięć, która trwa” chcą upamiętnić w odpowiedni sposób chełmskich Żydów, spoczywających najprawdopodobniej w zbiorowej mogile położonej przy ul. Partyzantów (dawnej Katowskiej). Miejsce spoczynku ofiar likwidacji getta w 1942 roku potwierdza sporządzony tuż po wojnie dokument Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich oraz relacja naocznego świadka wydarzeń sprzed 80 lat - Jadwigi Zawiślak.

Chełm. Czy dawna Katowska skrywa mogiły ofiar likwidacji getta?

Chełm. Czy dawna Katowska skrywa mogiły ofiar likwidacji getta?



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Szanowne Chełmiaki, jeśli nie OŚRODEK MEDYTACJI MIĘDZYGALAKTYCZNYCH, to może fabrykę, taka wysokotechnologiczną? Spytacie pewnikiem, co my Kosmici byśmy chcieli w Chełmie produkować? Ano byśmy chcieli produkować kombinezony biogeniczne dla mych pobratymców. Musicie wiedzieć, że niestety, dla nas Kosmitów środowisko ziemskie jest bardzo szkodliwe. Wolimy takie bardziej radioaktywne, bo wtedy nasza delikatna skóra jonizuje piękną zieloną fluorescencją. Wiem, dla Was radioaktywność jest mocno szkodliwa, ale dla mnie jest dobra. W związku z tym na Ziemi musimy funkcjonować w kombinezonach biogenicznych. Każdy ciężar wożony z DALEKOŚCI, niestety kosztuje w ilości paliwa potrzebnego do transportu. Gdybyśmy zbudowali tu fabrykę, to Ludziaki mieli by robotę a miliardy Kosmitów możliwość zamieszkania wśród Was. Zakładana produkcja, to miliard… Niech będzie dwa miliardy na rok kombinezonów biogenicznych dla przybyszy z Kosmosu. Jak się na taką propozycję zapatrujecie? Zapomniałem o jednej sprawie. Coś trzeba by było zrobić z tym Waszym prawodawstwem względem tworzenia JEDNOSTEK ŻYCIOWYCH w sposób sztuczny. Dogadamy się?Data dodania komentarza: 10.02.2026, 08:06Źródło komentarza: Biurowca i dworca w Chełmie nie będzie. Spór miasta z ARP zakończony fiaskiemAutor komentarza: filipTreść komentarza: Juz dworzec PKS powstał, to jakiś obłęd.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 06:21Źródło komentarza: Chełm. Otwarto oferty. Modernizacja Ogródka Jordanowskiego wchodzi w kolejny etapAutor komentarza: mixTreść komentarza: Szok co to za gospodarz ?czyli zastaw się a postaw i z podatków mieszkańców pora ściągać, a tak plują na Warszawę i rząd.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 06:12Źródło komentarza: Miliony na inwestycje i rosnące długi. Chełm liderem wydatków, Zamość ostrożny, Biała Podlaska pośrodkuAutor komentarza: flixTreść komentarza: Jaki region takie obietnice ,a młodzież uciekła. Coś jeszcze dodać?bedzie hak z jego preziem.Data dodania komentarza: 10.02.2026, 06:10Źródło komentarza: Miliony na inwestycje i rosnące długi. Chełm liderem wydatków, Zamość ostrożny, Biała Podlaska pośrodkuAutor komentarza: blikTreść komentarza: Rządy prezydenta nic dodać. StraszneData dodania komentarza: 10.02.2026, 06:06Źródło komentarza: Biurowca i dworca w Chełmie nie będzie. Spór miasta z ARP zakończony fiaskiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama