Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o poważnym wypadku w Dorohuczy około godz. 15. Z przekazanych nam informacji wynika, że jadący w kierunku Lublina kierowca dostawczego busa chciał skręcić w lewo w kierunku Trawnik. Jednak najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej ciężarówce, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia.
Na miejscu interweniują zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego i funkcjonariusze policji. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, którego załoga przeleciała po pasażera samochodu dostawczego. Na czas interwencji śmigłowca LPR ruch całkowicie wstrzymano.
Obecnie w pobliżu wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 18. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.
Czytaj także:



![NIE PRZEGAP [27-29 marca]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-27-29-marca-1774622490.png)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [22-3-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-15-3-2026-1774177182.jpg)



![Niezwykły kadr z Okuninki doceniony w międzynarodowym konkursie [ZDJĘCIA] Wyróżniony kadr w konkursie 35 Awards oraz autorka fotografii: Elżbieta Paciorkowska](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-niezwykly-kadr-z-okuninki-doceniony-w-miedzynarodowym-konkursie-1774173536.png)



Napisz komentarz
Komentarze