Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

8. miejsce w plebiscycie Newsweeka dla prezydenta Chełma

W poniedziałek, 17 października ogłoszono laureatów rankingu tygodnika Newsweek, który po raz kolejny postanowił uhonorować najlepszych prezydentów polskich miast. Prezydent Chełma Jakub Banaszek uplasował się na 8. miejscu wśród 15 wyróżnionych włodarzy.
8. miejsce w plebiscycie Newsweeka dla prezydenta Chełma
Prezydent Jakub Banaszek na 8. miejscu

Autor: Facebook Jakub Banaszek

- To wyróżnienie dedykuję wszystkim współpracownikom, pracownikom Miasta Chełm i oczywiście mieszkańcom Chełma - napisał na swoim profilu na Facebooku Jakub Banaszek

Ranking organizowany przez redakcję tygodnika "Newsweek" to plebiscyt, w którym głosy na siebie oddają sami prezydenci i prezydentki miast. Nad przebiegiem głosowania czuwała kapituła, złożona z czołowych naukowców związanych z samorządem.

Laureaci odebrali nagrody w Poznaniu podczas Europejskiego Kongresu Samorządowego Local Trends.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama