- To wyróżnienie dedykuję wszystkim współpracownikom, pracownikom Miasta Chełm i oczywiście mieszkańcom Chełma - napisał na swoim profilu na Facebooku Jakub Banaszek.
Ranking organizowany przez redakcję tygodnika "Newsweek" to plebiscyt, w którym głosy na siebie oddają sami prezydenci i prezydentki miast. Nad przebiegiem głosowania czuwała kapituła, złożona z czołowych naukowców związanych z samorządem.
Laureaci odebrali nagrody w Poznaniu podczas Europejskiego Kongresu Samorządowego Local Trends.
Czytaj także:



Napisz komentarz
Komentarze