Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:19
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Powiesił się w aucie straży miejskiej

W trakcie transportu do izby wytrzeźwień mężczyzna zrobił pętlę z rękawa koszuli i powiesił się w samochodzie straży miejskiej. Po kilkunastu godzinach zmarł w szpitalu. Stołeczni policjanci badają okoliczności śmierci 25-letniego mieszkańca gminy Fajsławice, którego poszukiwali krasnostawscy mundurowi.
Powiesił się w aucie straży miejskiej
Autor: straż miejska

Dramat rozegrał się 17 sierpnia. Z ustaleń warszawskiej prokuratury wynika, że przed godz. 13 stołeczni strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec 25-latka, który spożywał alkohol na plaży przy moście Poniatowskiego. Stan mężczyzny wskazywał, że należy go odwieźć do izby wytrzeźwień. Umieszczono go w tylnej części pojazdu za zakratowanymi drzwiami.

Do izby wytrzeźwień przy ul. Kolskiej strażnicy dojechali po ok. 20 minutach. Gdy jeden z funkcjonariuszy otworzył drzwi do tzw. przewozówki, mężczyzna siedział w nienaturalnej pozie. Jak się okazało, na szyi miał pętlę wykonaną z rękawa koszuli. Drugi rękaw był przymocowany do kraty.

Zobacz też: Zielone światło dla S12

Strażnicy miejscy od razu podjęli reanimację, bo 25-latek jeszcze żył. Następnie mężczyzna został przewieziony do szpitala, ale mimo wysiłków lekarzy zmarł tuż po północy. Śledczy zlecili sekcję zwłok oraz badania toksykologiczne na zawartość we krwi alkoholu lub innych środków odurzających.

Śledztwo jest wstępnie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci 25-latka. Gromadzony materiał dowodowy będzie analizowany również pod kątem ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy straży miejskiej.

Jak się okazuje, mężczyzna pochodził z gminy Fajsławice. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie w tym samym dniu, w którym 25-latek targnął się na życie.

- Informację o śmierci poszukiwanego mężczyzny otrzymaliśmy niezwłocznie po umieszczeniu jego danych w policyjnej bazie danych. Czynności w tej sprawie wykonują warszawscy policjanci - informuje podkom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama