Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:06
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zrobił z 25-latki seksualną niewolnicę

Obywatel Bułgarii zamienił życie 25-latki w piekło. Wywoził ją w różne miejsca w kraju i za granicą i brutalnie zmuszał do świadczenia usług seksualnych. 31-latek nie dość, że zgarniał dla siebie zarobione w ten sposób pieniądze, to na dodatek - jak ustalili śledczy - sam ją wielokrotnie gwałcił. Kobieta w końcu postanowiła przerwać koszmar i opowiedzieć o wszystkim krasnostawskim policjantom.
Zrobił z 25-latki seksualną niewolnicę

Kobieta zgłosiła się do krasnostawskiej komendy w ubiegły wtorek. 25-latka powiadomiła, iż od kilku miesięcy była zmuszana do prostytucji przez 31-letniego obywatela Bułgarii.

- Mężczyzna, bijąc ją i grożąc, zmuszał do świadczenia usług seksualnych za pieniądze. Miał też zachowywać się wobec niej w sposób brutalny. Z relacji kobiety wynika, iż wywoził ją do różnych miejscowości, w tym także poza granice kraju, gdzie była zmuszana do prostytucji. Później zabierał jej zarobione w ten sposób pieniądze. Ponadto sam miał ją wielokrotnie zgwałcić - informuje podkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Sprawą zajęli się krasnostawscy kryminalni, którzy następnego dnia po zgłoszeniu przestępstwa zatrzymali 31-latka na terenie gminy Fajsławice. W czwartek Bułgar usłyszał prokuratorskie zarzuty.

- Chodzi o zmuszanie do prostytucji, czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji oraz co najmniej 6-krotne zgwałcenie mieszkanki powiatu krasnostawskiego. Sprawa ma charakter rozwojowy - dodaje podkomisarz.

 Postępowanie wobec 31-letniego obywatela Bułgarii prowadzi Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Z uwagi na charakter sprawy i wczesny etap śledztwa, śledczy nie udzielają szczegółów sprawy.

- Z posiadanych materiałów wynika, że proceder mógł trwać od lutego br. Za postawieniem podejrzanemu zarzutów przemawiały dowody przedstawione przez poszkodowaną 25-latkę. Obywatelowi Bułgarii grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Wysokość kary i charakter sprawy skutkowały wnioskiem do sądu o tymczasowe aresztowanie - informuje prokurator Bartosz Wójcik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama