Wczoraj (25 września) późnym wieczorem chełmian na nogi postawił głośny huk. - Miałam wrażenie, że aż się blok zatrząsł - mówi nasza Czytelniczka.

Dwa wybuchy na os. XXX-lecia? Mieszkańcy wezwali policję
Rodzice uczniów klasy czwartej szkoły w Siennicy Nadolnej chcą, aby ich dzieci tak jak do tej pory uczyły się w dwóch oddziałach. Petycję w tej sprawie do wójta gminy Krasnystaw napisali jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wszystko wskazuje jednak na to, że nad wszystkim górę wzięły finanse.

30 uczniów w klasie to za dużo! Rodzice chcą podziału na dwa oddziały
Dla tego kierowcy jedna wycieczka zakończyła się wykorzystaniem całej puli punktów karnych. Kiedy pędził po jednej z dróg ekspresowych nie wiedział, że obserwują go policjanci.
![Jak zdobyć 24 punkty karne w 15 sekund? Ten kierowca to wie [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-jak-zdobyc-24-punkty-karne-w-15-sekund-ten-kierowca-to-wie-film-1664188626.jpg)
Jak zdobyć 24 punkty karne w 15 sekund? Ten kierowca to wie [FILM]
Za nami 22 odsłona Festiwalu Trzech Kultur. Pogoda nie należała może do wymarzonych, ale goście i tak dopisali. To były trzy dni koncertów, spektakli, warsztatów oraz wystaw i prelekcji.
![Festiwal Trzech Kultur przyciągnął tłumy. Zobaczcie, jak było... [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-festiwal-trzech-kultur-przyciagnal-tlumy-zobaczcie-jak-bylo-zdjecia-1664180979.jpg)
Festiwal Trzech Kultur przyciągnął tłumy. Zobaczcie, jak było... [ZDJĘCIA]
Mundurowi z Lublina poszukują mężczyzny, który w lipcu tego roku dopuścił się rozboju w sklepie spożywczym. Sprawca do tej pory nie został odnaleziony, ale znamy jego wizerunek. Może ktoś go rozpoznaje?
![Region. Groził nożem, bo chciał się napić i zapalić. Szuka go policja [ZDJĘCIE]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-region-grozil-nozem-bo-chcial-sie-napic-i-zapalic-1664183569.png)
Region. Groził nożem, bo chciał się napić i zapalić. Szuka go policja [ZDJĘCIE]
Lekarzy pediatrów jest jak na lekarstwo, z brakami kadrowymi zmagają się szpitale w całej Polsce. Chełm nie jest wyjątkiem. Dyrekcja placówki robi wszystko, by oddział mógł funkcjonować i leczyć małych pacjentów.

Czy chełmska pediatria zostanie zamknięta? "Sytuacja jest trudna"
Nowe zasady opieki lekarskiej w przychodniach. Zderzymy się z nimi za nieco ponad miesiąc. Dzięki nim osoby przewlekle chore zyskają m.in. dostęp do większej liczby badań.

Co się zmieni w przychodniach 1 października? Sprawdziliśmy
Aż 15 par z terenu gminy Wierzbica obchodziło w tym roku swoje złote gody. Przed 50. laty przyrzekali sobie, że będą ze sobą na dobre i na złe. I dotrzymali słowa.
![Gm. Wierzbica. Są ze sobą już od 50 lat! [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-gm-wierzbica-sa-ze-soba-juz-od-50-lat-zdjecia-1664188445.png)
Gm. Wierzbica. Są ze sobą już od 50 lat! [ZDJĘCIA]
40-latek z gminy Włodawa został zatrzymany przez włodawskich policjantów podczas domowej interwencji. Odwiedzał swoją znajomą i zamknął się z nią w domu…

Z odwiedzin u znajomej do celi na 4 lata. Musiał coś nawywijać…
Pod koniec tygodnia odbędzie się spotkanie w sprawie współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi.

Chełm: Jak organizacje pozarządowe mają współpracować z miastem? - konsultacje









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [14-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765669947.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze