Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:29
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Imprezowa niedziela (18-09-22). Sprawdź, gdzie dziś warto pojechać...

Zamiast się nudzić w domu i siedzieć przed telewizorem, warto wybrać się na ciekawą imprezę, których dzisiaj w regionie nie brakuje...
Imprezowa niedziela (18-09-22). Sprawdź, gdzie dziś warto pojechać...

Pokazy kulinarne Jakuba Steuermarka, degustacja regionalnych dań, konkursy - to tylko część atrakcji zaplanowanych na wydarzenie "Polska od Kuchni".

Chełm: "Polska od Kuchni" - już w niedzielę na Placu Kupieckim!

Chełm: "Polska od Kuchni" - już w niedzielę na Placu Kupieckim!


Wójt Gminy Białopole Henryk Maruszewski oraz gminna komisja rozwiązywania problemów alkoholowych zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Piknik profilaktyczny będzie nie tylko okazją do pożegnania odchodzącego lata, ale przede wszystkim czasem przypominania o problemach osób uzależnionych. Start festynu 18 września o 13.30 na stadionie w Białopolu.

Gm. Białopole. Piknik profilaktyczny już w najbliższą niedzielę!

Gm. Białopole. Piknik profilaktyczny już w najbliższą niedzielę!


Krasnostawski Dom Kultury w ramach programu Scena Reduta zaprasza dnia 18 września o godz. 19 na spektakl „Lunapark” z piosenkami Grzegorza Ciechowskiego. Bilety w cenie 30 zł i 40 zł w dniu spektaklu do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.

Krasnystaw. Nie przegap spektaklu Lunapark z piosenkami Ciechowskiego

Krasnystaw. Nie przegap spektaklu Lunapark z piosenkami Ciechowskiego


Dzisiaj (18 września) o godz. 18 w kościele Chrześcijan Baptystów w Chełmie wystawiony zostanie spektakl „Bramy Nieba, Płomienie Piekła”. Wstęp wolny.

Chełm. Zostań aktorem spektaklu „Bramy Nieba, Płomienie Piekła”

Chełm. Zostań aktorem spektaklu „Bramy Nieba, Płomienie Piekła”


- Koncert jest prezentacją trzech chórów (z Polski i zza granicy), które zaprezentują bogatą spuściznę liturgiczną hymnów i pieśni ku czci Bogurodzicy - mówi ks. dr Jarosław Szczur, proboszcz parafii prawosławnej św. Jana Teologa w Chełmie. 

Chełm: III Koncert Pieśni Liturgicznych i Paraliturgicznych ku czci Bogurodzicy

Chełm: III Koncert Pieśni Liturgicznych i Paraliturgicznych ku czci Bogurodzicy


18 wrzesnia jest ostatnim dniem, w którym można kibicowac lub wziąć udział w róznych konkurencjach sportowych. Sprawdź program! 

Podpowiadamy, jak zostać sportowcem! Narodowy Dzień Sportu w Chełmie [PROGRAM]

Narodowy Dzień Sportu w Chełmie [PROGRAM]


18 września już po raz piąty odbędzie się Festiwal Siennickich Smaków. Ta lubiana impreza powraca po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią. Tym razem w nowej odsłonie i w otwartej formule. Nie zabraknie jednak najważniejszej części, jaką jest konkurs kulinarny.

Gm. Siennica Różana. Siennickie smaki wracają dla wszystkich

Gm. Siennica Różana. Siennickie smaki wracają dla wszystkich


Ponadto, 18 września, w Izbie Tradycji Ziemi Wojsławickiej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. O godz. 14 nastąpi otwarcie wystawy pn. Kulturalne Pejzaże. Jest ona o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy będą się na niej znajdować prace dzieci i młodzieży - uczestników "Wakacyjnych rowerowych warsztatów fotograficzno-krajobrazowych", w trakcie których jeździli po gminie, fotografując jej najpiękniejsze zakątki.

Otwarcie wystawy Kulturalne Pejzaże jest wydarzeniem, które gości na mapie 30. Edycji Europejskie Dni Dziedzictwa.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama