Rozpoczął się montaż szkieletów nowych wiat przystankowych. Jak na razie nie są kompletne, ale już jesienią będzie można zobaczyć finałowy efekt. Nowe wiaty mają pojawić się w 38 lokalizacjach w mieście. W 40 zostaną ustawione tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej.
W ramach projektu będą też trzy "zielone" przystanki (przy parku przy ul. Lubelskiej, przy skrzyżowaniu I Pułku Szwoleżerów i Słowackiego oraz przy stadionie przy I Pułku Szwoleżerów) i dwa, które wyposażone zostaną w system ogrzewania i klimatyzację (przy Placu Gdańskim i Szpitalu).











![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [8-2-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-1-2-2026-1770510635.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze