Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:10
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Dożynki gminne w Izbicy. Będą medale dla zasłużonych

Organizatorzy zapraszają na święto plonów w niedzielę, 14 sierpnia. Msza na stadionie w Izbicy w intencji rolników rozpocznie się o godz. 13. Po niej zaplanowany został korowód i obrzęd dożynkowy.
Dożynki gminne w Izbicy. Będą medale dla zasłużonych

W programie są występy kapel: Uroczysko i Stryjowiacy, a także zespołów: Motif i Nowator. Ogłoszone zostaną również wyniki tradycyjnych konkursów dożynkowych. Wśród atrakcji są również stoiska rękodzieła i kulinarne, dmuchane zjeżdżalnie i atrakcje dla dzieci.

Podczas dożynek, burmistrz Jerzy Lewczuk i przewodniczący rady miejskiej Janusz Dusznik, wręczą również medale i tytuły „Zasłużony dla Gminy Izbica”. W tym roku otrzyma je sześcioro artystów i społeczników. Wyróżnieni zostaną: Zofia Gorzała z Koła Gospodyń Wiejskich w Ostrzycy, Grażyna Korowaj z KGW w Orłowie Murowanym, Elżbieta Nizioł z KGW w Wólce Orłowskiej, Bogusława Szymaniak z KGW w Kryniczkach, Maria Typiak z KGW w Tarnogórze i Stanisław Wiącek z Kapeli Stryjowiacy.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama