Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:43
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Kamień. Pościg za drogowym piratem. Pijany i bez prawka ugrzązł w polu

Nieprawidłowo wyprzedzał i zwrócił na siebie uwagę policjantów z drogówki. Ponieważ nie chciał zatrzymać się do kontroli, mundurowi ruszyli za nim w pościg. Próbował uciekać drogą gruntową, ale ugrzązł w polu.
Gm. Kamień. Pościg za drogowym piratem. Pijany i bez prawka ugrzązł w polu

Policjanci z drogówki patrolujący wczoraj (9 sierpnia) po godzinie 21 gminę Kamień chcieli zatrzymać w Józefinie do kontroli drogowej kierowcę passata. Zwrócił ich uwagę, bo wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania. Kiedy jednak kierowca zignorował dawane przez mundurowych sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać, podjęli za nim pościg.

Pirat drogowy gnał przez kilka kilometrów. W pewnej chwili wjechał na gruntową drogę i nie mógł dalej jechać.

Podejrzany kierowca to 34-letni mieszkaniec gminy Żmudź. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Miał ponad 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Na dodatek nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany.

- Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2. Z kolei za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Czytaj także: 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama