Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:09
Reklama Reklama formy Pomix

Kronika zdarzeń. Alarmy bombowe, pożar auta i wypadek na skrzyżowaniu

Ostatnia doba (9 sierpnia) minęła policjantom i strażakom między innymi pod znakiem fałszywych alarmów bombowych. Wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych wpłynęły do Starosta Powiatowego w Krasnymstawie, a także do urzędów gmin w Łopienniku Górnym i Żółkiewce.
Kronika zdarzeń. Alarmy bombowe, pożar auta i wypadek na skrzyżowaniu
Wozy strażackie na parkingu przy Urzędzie Gminy w Łopienniku Górnym
Autor: OSP KSRG Krzywe

Podczas wakacji autorzy „bombowych” wiadomości zostawili w spokoju szkoły i wzięli na cel jednostki administracji samorządowej. W przypadku ostatnich zgłoszeń służby mundurowe oceniły, że przesłane maile mają niską wiarygodność, dlatego ewakuacja nie była konieczna. Policjanci i strażacy przeprowadzili jedynie rutynowe działania. Teraz mundurowi będą próbowali ustalić „żartownisiów”.

Wczoraj w Krasnymstawie wydarzył się jeszcze wypadek. Na skrzyżowaniu ulicy Miodowej i Zawieprze 64-letni motorowerzysta zignorował znak stop. Tym samym krasnostawianin nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 63-latkowi z gminy Łopiennik Górny. Pierwszy z mężczyzn trafił do szpitala. Po opatrzeniu złamań został zwolniony do domu. Obaj byli trzeźwi. Obecnie trwają w tej sprawie policyjne czynności.

Wczoraj wieczorem na ul. Jagiellońskiej w Chełmie spalił się samochód osobowy. Pożar wybuchł w komorze silnika. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Straty zostały wstępnie oszacowane na 6 tysięcy złotych.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama