Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:55
Reklama Reklama formy Pomix

Chełm. Kurier bez prawka odjechał po zderzeniu z 11-latkiem

Jak ustaliła policja, 11-latek na rowerze wjechał na przejście dla pieszych i uderzył w tylny bok busa firmy kurierskiej. Kierowca nawet się nie zatrzymał, chłopiec trafił do szpitala.
Chełm. Kurier bez prawka odjechał po zderzeniu z 11-latkiem

Do zdarzenia doszło wczoraj (8 sierpnia) po godzinie 15 na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Orląt Lwowskich. Na szczęście młodemu cykliście nic się nie stało. Po badaniach mógł wrócić do domu.

Policja prowadzi czynności w sprawie o wykroczenie. Trwa sprawdzanie okoliczności zdarzenia i ustalanie, kto jest winny. Wiadomo, że chłopiec wjechał rowerem na przejście. Czy kierowca był w stanie zahamować i uniknąć zdarzenia? Dlaczego nawet się nie zatrzymał i pojechał dalej? Czyżby wpływ na jego decyzję miał fakt, iż nie posiadał nigdy prawa jazdy?

Mundurowi szybko ustalili kierowcę. To 26-letni mieszkaniec Chełma. Co ciekawe, zatrudnił się jako przewoźnik, mimo iż nie miał uprawnień do kierowania.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama