Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:49
Reklama

Wzięli udział w igrzyskach sołectw, zdobyli okazały puchar [ZDJĘCIA]

Mieszkańcy Tarnogóry Kolonii jako jedyni z powiatu krasnostawskiego wystartowali w Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjnych organizowanych przez Lubelskie Zrzeszenie Sportowe. Na stadionie w Szczebrzeszynie rywalizowali z przedstawicielami innych sołectw w kategorii Aktywna Wieś.
Wzięli udział w igrzyskach sołectw, zdobyli okazały puchar [ZDJĘCIA]
Autor: KGW Łopuszanie w Tarnogórze Kolonii

W składzie drużyny z miejscowosci w gminie Izbica znaleźli się: Marcin Lis, Grzegorz Solan, Monika Solan, Marta ciastoch, Anna Watras Jadwiga Solan, Wiesława Piłat i Renata Zielińska. Wystartowali w sześciu z 7 konkurencji.

- Były to konkurencje „od sadzeniaka do kopca”, dojenie sztucznej krowy”, „rzut podkową do celu”, corn hole”, „strzelanie z łuku” i „narty integracyjne”. Szczególnie dobrze wypadliśmy w strzelaniu z łuku, zajmując pierwsze miejsce. Z kolei w corn hole, który polega na rzucie woreczkiem wypełnionym ziarnem kukurydzy do celu, zdobyliśmy brązowy medal - opowiada Marcin Lis.

Rezultaty z poszczególnych konkurencji pozwoliły im zająć szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Dzięki temu mieszkańcy Tarnogóry Kolonii zdobyli okazały puchar.

Czytaj także:Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama