Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:01
Reklama

Służby mundurowe walczyły na murawie. Policjanci górą!

31 lipca na stadionie w Izbicy odbył się XV Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek KSRG. Zmagania odbyły się przy zmiennej pogodzie, także w strugach obfitego deszczu, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i zdrowej rywalizacji.
Służby mundurowe walczyły na murawie. Policjanci górą!
Autor: OSP KSRG Izbica

Po emocjonującej i zaciętej walce pierwszą lokatę zajęła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, która w finale wygrała po rzutach karnych z zespołem z miejscowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Trzeci stopień podium przypadł ekipie Ochotniczej Straży Pożarnej z Siennicy Różanej. Zwycięzcy otrzymali nagrody, statuetki i vouchery pieniężne ufundowane przez Urząd Miasta i Urząd Gminy Izbica.

Podczas turnieju nie zabrakło też wyróżnień indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem został Michał Gałka (KPP w Krasnymstawie), najlepszym strzelcem Sławomir Swatowski (OSP Izbica), a najlepszym bramkarzem Krzysztof Marek (OSP Izbica).

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama