Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 07:49
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmski biegacz powalczy w Kolumbii o mistrzostwo świata

Remigiusz Zazula, zawodnik Agrosu Chełm, jest już w kolumbijskim mieście Cali, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata U20. Razem z dwójką inny reprezentantów Polski będzie tam walczył o medale.
Chełmski biegacz powalczy w Kolumbii o mistrzostwo świata

Remigiusz Zazula miał ostatnio wystartować w międzynarodowym meczu w słowackim Mariborze. Jego trener, Damian Leszczyński, podjął jednak inną, przyszłościową decyzję, biorąc pod uwagę start w zawodach wyższego priorytetu.

- Remik miał problemy zdrowotne, więc odpuściliśmy turniej na Słowacji. Do Kolumbii udał się natomiast już na początku zeszłego tygodnia, ponieważ odbywało się tam zgrupowanie poprzedzające mistrzostwa - mówi Leszczyński.

Remigiusz Zazula wystartuje w biegu na 400 m oraz dwóch sztafetach 4x400 m. Oprócz niego, Polskę będzie reprezentowało 37 osób. Z naszego województwa są wśród nich Wiktoria Oko z KS Wisła Puławy oraz Bartosz Kitliński z AZS UMCS Lublin.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama