Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:57
Reklama

Siatkarze są już w mieście. CHKS Arka Chełm rozpoczyna treningi

W poniedziałek do Chełma przyjechał cały zespół CHKS Arki Chełm wraz z nowym trenerem. Zawodnicy odwiedzili m.in. urząd miasta i miejskie podziemia kredowe, brali również udział w uroczystościach upamiętniających powstanie warszawskie. Ważnym punktem ich wizyty było spotkania z kibicami.
Siatkarze są już w mieście. CHKS Arka Chełm rozpoczyna treningi

Po pełnym spotkań i emocji poniedziałku, już dziś siatkarze rozpoczęli intensywne treningi.

- Codziennie ćwiczymy na siłowni oraz w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - mówi trener Bartłomiej Rebzda. - Pierwsze sparingi rozegramy pod koniec sierpnia, m.in. w Toruniu. We wrześniu spotkań kontrolnych będzie jeszcze więcej, żeby w sezon wejść w gotowości i świetnej dyspozycji.

Pierwszy mecz ligowy CHKS Arka Chełm zagra 1 października, podejmując u siebie AZS UWM Olsztyn. Tydzień później również na własnym boisku zmierzy się ze Spartą Grodzisk Mazowiecki, zaś 15 października na wyjeździe z KS Metro Warszawa.

- Mamy duże oczekiwania i mierzymy wysoko, ale nie brakuje nam optymizmu i serc do walki - dodaje środkowy Mariusz Marcyniak. - Przed nami tygodnie ciężkiej i wspólnej pracy, bo wszyscy zmierzamy w jednym kierunku.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama