Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:37
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Potrójne złoto Fabryki Sportu. Jakóbczak i Mirzwa niepokonani

Kamil Mirzwa i Kamil Jakóbczak nie dali szans rywalom podczas zmagań w ramach Wschodniej Dynamicznej Ligi Strzeleckiej. Z Międzyrzeca Podlaskiego wrócili z trzema złotymi medalami.
Potrójne złoto Fabryki Sportu. Jakóbczak i Mirzwa niepokonani

Lepszego finału reprezentanci sekcji strzeleckiej Fabryki Sportu nie mogli sobie wymarzyć. Kamil Mirzwa i Kamil Jakóbczak zajęli bowiem pierwsze miejsca we wszystkich trzech kategoriach. Byli bezkonkurencyjni w pistolecie standardowym, w PCC (karabinek pistoletowego kalibru) oraz w open, czyli w pistolecie z celownikiem kolimatorowym. W tej ostatniej najlepszy był Kamil Jakóbczak, w dwóch pozostałych Kamil Mirzwa.

- Tym występem potwierdziliśmy siłę naszej strzeleckiej drużyny, a to dobry zwiastun przed kolejną rundą Pucharu Polski. Tutaj mieliśmy do pokonania sześć naprawdę wymagających torów z bardzo małymi tarczami i niewielkimi celami metalowymi - mówi Kamil Mirzwa. - Potrzeba było mnóstwo skupienia, a także wielu nietypowych pozycji strzeleckich, aby je ukończyć.

Wschodnia Dynamiczna Liga Strzelecka to nowy projekt w województwie lubelskim. Jej twórcy są zawodnikami IPSC, czyli sportowego strzelectwa dynamicznego na otwartej przestrzeni. Były to pierwsze z trzech tego typu zmagań. Uzyskane łącznie punkty zdecydują o ostatecznym miejscu w rankingu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama