Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:32
Reklama

Tak strzelają profesjonaliści. Mirzwa drugi w kraju

Tuż za podium udział w dwudniowym turnieju "5.11 Autdor Mecz" rozegranym w Rybieńcu zakończył Kamil Mirzwa, reprezentant sekcji strzeleckiej Fabryki Sportu oraz klubu Magnum Chełm. Wśród zawodników z naszego kraju zajął natomiast drugą lokatę.
Tak strzelają profesjonaliści. Mirzwa drugi w kraju

Zmagania w Rybieńcu były drugimi z cyklu zawodów Pucharu Polski. Jednak oprócz silnej obsady krajowych reprezentantów, nie zabrakło tam świetnie przygotowanych strzelców m.in. ze Szwecji, Litwy i Wielkiej Brytanii. Wszyscy mieli za zadanie jak najszybciej i jak najdokładniej pokonać 14 torów, oddając kilkaset strzałów.

- Na pierwszym miejscu podium stanął zawodnik ze Szwecji, na drugim Litwin, a na trzecim Polak, do którego miałem zaledwie jednoprocentową stratę - dodaje Kamil Mirzwa. - Jednak byłem drugi wśród rodzimym strzelców i to właśnie ta lokata będzie się liczyła do rankingu Pucharu Polski. Niestety, miałem trochę problemów ze sprzętem, ponieważ niezbite spłonki spowodowały, że nie mogłem oddać strzałów. To szczególnie dało mi się we znaki na ostatnim torze.

Podczas turnieju odbyła się też "koronacja" króla indoorów (strzelnic zamkniętych) z ligi zimowej IPSC. I tutaj pierwsze miejsce zajął właśnie Kamil Mirzwa. Kolejne zawody czekają reprezentację sekcji strzeleckiej Fabryki Sportu już w najbliższy weekend w Wiechlicach w województwie lubuskim. W tym samym czasie inny reprezentant Fabryki Sportu, Łukasz Koszela, pod okiem trenera Przemysława Jońca, wystartuje w zawodach kulturystycznych PCA First Timers. O tym, jak im pójdzie, napiszemy w kolejnych wydaniach naszego tygodnika.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama