Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:36
Reklama

Chełm. Medalowe triumfy naszych siatkarzy plażowych [FOTO]

Chełmscy siatkarze odnieśli kolejne sukcesy w siatkówce plażowej. Bardzo dobrze spisał się Mikołaj Miszczuk, a także Julia Radelczuk. Tempa nie zwalniają również zawodnicy Arki, przygotowując się do nowego sezonu.
Chełm. Medalowe triumfy naszych siatkarzy plażowych [FOTO]

Z brązowym medalem zmagania World Tour w turnieju Monta Beach Volley Club zakończył Mikołaj Miszczuk, były zawodnik Tempa Chełm, grający w parze z Miłoszem Kurkiem. W walce o trzecie miejsce pokonali 2:1 Roberta Juchnevica i Artura Vasiljeva. W tych samych zmaganiach brał również udział były zawodnik Arki Chełm Jędrzej Brożyniak. Grając z Piotrem Janiakiem, zdobył srebro, ulegając w finale 0:2 Michałowi Kądziole i Marcinowi Ociepskiemu.

Kolejnym powodem do dumy dla chełmskiej siatkówki jest także Julia Radelczuk, wychowanka UKS Tempo Chełm, która w parze z Julią Czuryło walczyły w Mistrzostwach Polski Juniorek w Spale. Z boisk Olender Beach Volley Club wróciły ze srebrnymi medalami po starciu z warmińsko-mazurskim duetem Małgorzaty Ciężkowskiej i Urszuli Łunio.

- To kolejny medal zdobyty przez obie Julki w ostatnim czasie – mówi Wojciech Miszczuk, prezes UKS Tempo Chełm. - Tydzień wcześniej obie sięgnęły po złoto podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Starym Sączu.

Do sezonu zaczynają się już także przygotowywać siatkarze CHKS Arki Chełm. Podopieczni Bartłomieja Rebzdy intensyfikują treningi, od 2 sierpnia łącząc siłownię z grą w hali.

Czytaj także:

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama