Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:33
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmianka w chełmskiej spółce sportowej. Porozumienie podpisane

W poniedziałek (11 lipca) podpisano porozumienie o przystąpieniu do spółki Chełmski Klub Sportowy Chełmianki. Tak jak planowano, spółka przejmuje zadłużenie klubu, ale tylko związane z wynagrodzeniem zawodników. Trener się nie zmienia. Będzie dyrektor od piłki nożnej.
Chełmianka w chełmskiej spółce sportowej. Porozumienie podpisane

- Ze strony Chełmianki porozumienie podpisało dwóch prezesów. Wszystko jest już na dobrej drodze i idzie w dobrym kierunku. Uspokoiliśmy nastroje – mówi Artur Juszczak, prezes Chełmskiego Klubu Sportowego. - Mamy już nawet firmę, która będzie projektowała i szyła stroje. Liczymy na to, że sponsorzy też dopiszą. Współpraca między spółką a magistratem jest bardzo dobra. Nie ukrywam, że dużo pracy przed nami. Już są podpisywane kontrakty z piłkarzami. Trzon 8-9 zawodników zostaje i na tej bazie będziemy budowali zespół.

Został już też ogłoszony konkurs na dyrektora sportowego, który będzie się zajmował Chełmianką.

Przypominamy, że Chełmski Klub Sportowy spółka z o.o. powstał w maju. Przyjęto już do klubu siatkarzy Arki Tempo. Zatrudniono dyrektora sekcji siatkówki – został nim Gabriel Wlaź

Spółka wystąpiła też do miasta z propozycją przejęcia zarządzania MOSiR-em. Oczywiście z zastrzeżeniem, że wszyscy aktualni pracownicy otrzymają propozycje zatrudnienia na nowych warunkach, ale nie będą mogli zarabiać mniej, niż do tej pory.

 Artur Juszczak, prezes Chełmskiego Klubu Sportowego:

Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama