Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 08:32
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Zacięta walka pod siatką. Pierwszy turniej przeszedł do historii

Pierwszy w historii turniej siatkówki plażowej o Puchar Klubu Kibica Arki Tempo Chełm cieszył się bardzo dobrą frekwencją. Pierwotnie miał on odbyć się na plaży w Żółtańcach, ale ze względów pogodowych został przeniesiony na boisku na osiedlu Słoneczne.
Zacięta walka pod siatką. Pierwszy turniej przeszedł do historii

W zmaganiach rozgrywanych system brazylijskim wzięło udział 12 zespół, w tym 3 drużyny mikstów. Turniej rozpoczął się przed południem, a rywalizacja była tak zacięta, że zakończyła się dopiero ok. godz. 20. Pierwsze miejsce zajęli Michał Aniesiewicz i Wojciech Kosiński, którzy walkowerem wygrali finałowy mecz z Dariuszem Iwasiukiem i Markiem Suszkiem. Drugi duet zrezygnował ze starcia z powodu spraw służbowych jednego z zawodników. Walkę o trzecie miejsce zwyciężyła natomast para Joanna Pawlik i Marcin Kazieniecki pokonując Kubę Bednarka i Adriana Krawczyńskiego.

- Wszyscy zawodnicy bardzo się zaangażowali i dostarczyli sobie i nam dobrej zabawy - podsumowuje Zbigniew Krzywicki, jeden z organizatorów turnieju. - Nasz klub kibica ma już w planach kolejne podobne imprezy, w tym również zmagania nocne.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama