Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:15
Reklama

Wypadek w Adamowie, pożar busa i altany w Fajsławicach

Dwa pożary i jedno zdarzenie drogowe to bilans działań strażackich z ostatniej doby. W gminie Rejowiec osobówka zderzyła się z dostawczym iveco. Z kolei w gminie Fajsławice zapalił się bus pasażerski i spłonęła altana ogrodowa.
Wypadek w Adamowie, pożar busa i altany w Fajsławicach
Autor: Pixabay | Andrzej Rembowski (fot. ilustracyjna)

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w Adamowie. Uczestniczyły w nim dwie osoby, w tym jedno dziecko. Pierwszej pomocy udzielili poszkodowanym żołnierze, którzy tamtędy przejeżdżali. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Bus relacji Zamość-Lublin stanął w płomieniach w Fajsławicach. Na pokładzie znajdowało się 7 osób. Nikt nie odniósł obrażeń. Z relacji krasnostawskich strażaków wynika, że zapaliło się wyciszenie silnika. 

Natomiast altana poszła z dymem na prywatnej posesji w Siedliskach Drugich. Policjanci sprawdzają, czy nie jest to sprawka podpalacza.

Czytaj także: 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama