Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:31
Reklama

Rejowiec. Operator koparki uszkodził instalację gazową

Do groźnego na pozór zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 8 na ulicy Kościuszki w Rejowcu. Podczas prac budowlanych uszkodzeniu uległa część instalacji gazowej.
Rejowiec. Operator koparki uszkodził instalację gazową
Autor: Pixabay

Zgłoszenie o pękniętej rurze strażacy z chełmskiej jednostki otrzymali dzisiaj ok. 8. Na miejscu okazało się, że uszkodzeniu podczas wykonywania prac ziemnych uległa rura przesyłowa instalacji gazowej. 

Operatorowi koparki udało się samodzielnie zdjąć uszkodzony fragment oraz zabezpieczyć wyciek. Działania czterech jednostek z Chełma oraz jednej, ochotniczej z Rejowca polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Nikt nie został poszkodowany. 

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama