Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:03
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Chełm. Złóż wniosek i wymień stary piec. Kto pierwszy, ten lepszy

Władze gminy Chełm informują o możliwości pozyskania dofinansowania na wymianę starego kotła grzewczego. Otrzymane środki można przeznaczyć na piec opalany biomasą.
Gm. Chełm. Złóż wniosek i wymień stary piec. Kto pierwszy, ten lepszy
Podania będą przyjmowane do wyczerpania wolnych instalacji, decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje na temat projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy Chełm w pokoju 27 lub pod numerem telefonu: 82 575 02 45.
Autor: Freepik

By wziąć udział w projekcie, należy przede wszystkim ocenić to, jakiego urządzenia potrzebujemy. Możliwe jest bowiem pozyskanie pieniędzy na kotły o różnej mocy – od 15 do 25 kW. By otrzymać środki, należy wypełnić odpowiednie dokumenty oraz wpłacić określoną kwotę na poczet tzw. wkładu własnego. W przypadku kotła o najniższej mocy – 15 kW, wymagana jest wpłata w wysokości 8 050,00 zł. Kocioł o mocy 20 kw będzie już nas kosztował 8 320,00 zł. Największa moc urządzenia, 25 kw wiąże się z wydatkiem rzędu 8 670,00 zł. Resztę kosztów związanych z wymianą pieca pokryje gmina. 

Podania będą przyjmowane do wyczerpania wolnych instalacji, decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje na temat projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy Chełm w pokoju 27 lub pod numerem telefonu: 82 575 02 45.

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama