Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 09:28
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Rejowiec Fabryczny. Nie przegap "Tour de Lubelskie" Chełm

23 lipca rynek w Pawłowie zapełni się miłośnikami dwu kółek i fanami polskiego kolarstwa. Rajd "Tour de Lubelskie" Chełm ma na celu zapowiedzieć najważniejszą imprezę rowerową w kraju, czyli tegoroczny, 79. Tour de Pologne, którego trasa będzie przebiegała m.in. przez powiat chełmski.
Gm. Rejowiec Fabryczny. Nie przegap "Tour de Lubelskie" Chełm
Autor: Pixabay

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie, władze gminy Rejowiec Fabryczny, Starostwo Powiatowe w Chełmie oraz władze miasta Chełm - nie chodzi tylko o sportowe emocje i wygraną. Zasadniczym celem proponowanego wydarzenia jest promowanie i upowszechniania zdrowego stylu życia, postaw proekologicznych oraz poznanie nie do końca odkrytych, pięknych zakątków naszego regionu. 

Kolarze rozpoczną wyścig o godzinie 11 na rynku w Pawłowie i następnie pokonają trasę liczącą 36 km, która będzie wiodła m.in. przez Krzywowolę, Zyngierówkę, Henrysin, Podgórze, Janów, Chełm (ścieżka rowerowa). Pierwszy etap zakończy się przy amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Bezpośrednio po nim rozpocznie się II etap, droga powrotna, który będzie przebiegał ta samą trasą w kierunku Pawłowa. Dojazd na metę zaplanowany jest ok. 15. Oficjalne zakończenie wydarzenia będzie miało miejsce o 18. 

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia telefonicznego pod nr 663 631 430 do 19 lipca, do godz.15, poprzez podanie imienia, nazwiska oraz roku urodzenia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama