Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 03:57
Reklama

Chełm. Brejdak Gravel - rajd rowerowy na terenie woj. lubelskiego. Bazą Kumowa Dolina

Na terenie naszego województwa już niedługo (15-19 lipca) odbędzie się rajd rowerowy Brejdak Gravel. Jest to wstęp do Tour de Pologne.
Chełm. Brejdak Gravel - rajd rowerowy na terenie woj. lubelskiego. Bazą Kumowa Dolina
Autor: Urząd Miasta

Bazą zawodów będzie Chełm, a dokładniej - Kumowa Dolina. Rajd Brejdak Gravel to prawie 700 km rowerowej podróży po woj. lubelskim. Powstał głównie z zamiłowania do zwiedzania pięknych zakątków kraju. W trakcie rajdu uczestnicy zahaczą o Zamość, Kazimierz Dolny, Krasnobród, Biłgoraj i Janów Lubelski. 

Do wyboru są dwa starty: dłuższa trasa - ok. 700 km i krótsza trasa - 400 km. Start dystansów odbędzie się 15 lipca (piątek) w godz. 7.30 - 9. W biurze zawodów, podczas odbioru pakietu startowego można będzie wybrać dokładną godzinę startu. 

Brejdak Gravel jest wstępem do Tour de Pologne. To właśnie w Chełmie w tym roku organizowany będzie start drugiego etapu tych zawodów (zakończy się w Zamościu). 

Więcej informacji na temat rajdu rowerowego znajdziecie na stronie: 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama