Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:54
Reklama

Rejowiec. Podejrzany o zabójstwo matki trafił do aresztu [ZDJĘCIA]

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Zamościu, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Tam usłyszał zarzut zabójstwa. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywotnia kara pozbawienia wolności.
Rejowiec. Podejrzany o zabójstwo matki trafił do aresztu [ZDJĘCIA]
Autor: KMP w Chełmie

Chełmscy policjanci 61-latka podejrzanego o zabójstwo swojej matki zatrzymali po tym, jak otrzymali informacje, że 88-lenia kobieta zmarła w szpitalu, mimo prób reanimacji. 

Została tam przewieziona z poważnymi obrażeniami głowy. 

- Policjanci, którzy podjęli czynności ustalili, że kobieta w miejscu swojego zamieszkania na terenie gminy Rejowiec została kilkukrotnie uderzona tępym narzędziem. W związku z tym zdarzeniem zatrzymali mieszkającego wspólnie z nią 61-letniego syna - informuje Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. - Zabezpieczyli też młotek, którym najprawdopodobniej się posługiwał. 

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Zamościu, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Tam przedstawiono mu zarzuty. Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama