Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:09
Reklama

Gm. Dorohusk. Sobótka w podworskim parku w Świerżach

Dobra zabawa przy muzyce, wicie wianków oraz wspólne kosztowanie świerżowskich specjałów. Na to wszystko mogą liczyć uczestnicy tradycyjnych obchodów nocy świętojańskiej w podworskim parku w Świerżach.
Gm. Dorohusk. Sobótka w podworskim parku w Świerżach
Autor: GOKiT Dorohusk

Wspólny, intensywny wieczór rozpocznie się już o godzinie 16.30. Władze gminy, przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury i Turystyki oraz wolontariusze ze Stowarzyszenia Miłośników Świerż i Ziemi Świerżowskiej zapewnią przybyłym wiele atrakcji. Program otworzą występy dzieci ze szkoły podstawowej oraz zespołów tanecznych Nocne Koty i Na Granicy Stylu, działających przy ośrodku kultury.

Następnie w dobry nastrój wprowadzą publiczność skecze zespołu kabaretowego "Pod Cytrynką". Na dobrą zabawę przy muzyce i tańcach można liczyć dzięki zespołom Teosinki, Pogodna Jesień, Sąsiedzi, Ale Babki z Kapelą Męską, CudaWianki, Cykady oraz Yaroo. Uczestnicy będą mogli sprawdzić się także w kilku konkursach: na najpiękniejszy sobótkowy wianek, z wiedzy o Świerżach oraz w poszukiwaniu kwiatu paproci.

Na te i inne atrakcje można liczyć już 25 czerwca.

Źródło: GOKiT Dorohusk

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama