Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nasi strzelali w Bydgoszczy. Bez medali, ale z rekordami życiowymi

O udanym występie w Mistrzostwach Polskich Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Bydgoszczy, mogą mówić strzelcy MKS Dragona Chełm. Klub wystawił tam trójkę swoich zawodników.
Nasi strzelali w Bydgoszczy. Bez medali, ale z rekordami życiowymi
Autor: Dragon Chełm

W konkurencjach juniorskich dobrze zaprezentował się Miłosz Drozda, który zajął 12 lokatę w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy. Wynikiem 557 pkt zapewnił sobie nową życiówkę. Ponadto, zajął 25 miejsce w karabinie pneumatycznym (582,4 pkt) oraz 18 wspólnie w tej samej konkurencji w parze z Pauliną Czeryną (576,4 pkt).

Paulina Czeryna indywidualnie ulokowała się na 33 miejscu w karabinie pneumatycznym wśród juniorek. Ustanowiła jednak dwa rekordy życiowe, a dzięki 592,9 pkt poprawiła swój najlepszy dotychczasowy wynik. Osiągnęła również II klasę sportową i strzeliła swoją najwyższą serię 102,1 pkt.

Z kolei Damian Siedlecki, który po raz pierwszy występował w kategorii młodzieżowców, zajął ósme miejsce w karabinie pneumatycznym (611 pkt), również ósme w karabinie dowolnym leżąc (591,1 pkt) oraz siódme w karabinie dowolnym trzy postawy (565 pkt).

- Nie udało się zdobyć medali, ale wyniki uznajemy za całkiem przyzwoite i dające nadzieję, na udane starty w kolejnych zawodach. Wspólnym wysiłkiem nasi zawodnicy zdobyli też 25 punktów w Systemie Sportu Młodzieżowego, który jest prowadzony przez Instytut Sportu na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki - mówi prezes chełmskiego Dragona, Jan Dąbski.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama