Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sukces chełmskich judoków. Sześć medali na koniec sezonu

Zawodnicy z MKS Judo Chełm wzięli udział w Mistrzostwach Lublina dzieci i młodzików zorganizowany w stolicy naszego województwa przez UKS Spartakus Lublin. Podopieczni trenerów Stanisława Gołuba i Andrzeja Kowala wywalczyli sześć medali i zajęli dwa punktowane miejsca.
Sukces chełmskich judoków. Sześć medali na koniec sezonu

Najlepiej spisała się Wiktoria Łukasiewicz, która zajęła pierwsze miejsce w kat. do 40 kg. Srebrne medale wywalczyli: Marek Konik (kat. powyżej 55 kg), Oliwia Łukasiewicz (kat. do 29 kg) i Maja Morawska (kat. do 32 kg), a brąz Dymitr Pawłowicz (kat. do 50 kg) i Miłosz Podgórski-Skibiński (kat. do 32 kg). Na czwartych miejscach uplasowali się z kolei Sergiusz Pawłowicz (kat. do 32 kg) oraz Grzegorz Nowicki (kat. do 35 kg).

- Były to ostatnie zawody przed przerwą wakacyjną, zawody wracają jesienią - mówi trener Stanisław Gołub. - Będą wtedy rozgrywane dwa turnieje w ramach Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Natomiast nasz klub we wrześniu organizuje niecodzienne wydarzenie, czyli camp treningowy, który poprowadzi medalista Igrzysk Olimpijskich Marian Tałaj. Odbędzie się on w Chełmie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama