Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają

Dawno temu Starsi Panowie śpiewali: „Rodzina, rodzina nie cieszy jak jest, lecz kiedy jej nie ma samotnyś jak pies”. Rodziny odwiedzający janowiecki park na samotność narzekać nie mogą.
Długi weekend w Magicznych Ogrodach. Krasnolud i Żongler Wyrwipałka zapraszają
Autor: Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody Janowiec to rodzinny park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej historii baśniowej. Położony jest w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego nad Wisłą i Janowca, nad którym dumnie wznosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Połączenie pięknego ogrodu, który porasta milion drzew, krzewów i kwiatów ze światem baśni stanowi o unikalności tego miejsca.

 

Rodziny przyjeżdżają do Janowca

 

Część dorosłych na pewno zazdrości swoim maluchom, że tak łatwo wnikają w tą pięknie kwitnącą, baśniową krainę. Choć z drugiej strony niezwykłość tego miejsca powoduje, że niemal każdy szuka w sobie wewnętrznego dziecka. A wtedy już zabawy i przeżywania przygód nic nie ogranicza. Członkowie rodzin zaczynają międzypokoleniową rywalizację i współpracę. Zaczynają także rozmawiać. Pretekstów do takiej wymiany zdań w Magicznych Ogrodach nie brakuje. Począwszy od zachwycającej przyrody, przez niezwykłe doznania sensoryczne a skończywszy na wpływie baśni na postrzeganie świata.

 

Ogród atrakcji

 

Czas spędzony w Trzciankach jest w przeważającym stopniu spędzany aktywnie. Większość gości spędza tu cały dzień czyli 9 godzin i pokonuje kilometry między baśniowymi krainami, co jakiś czas relaksując się na leżakach, których jest tu całkiem sporo. Ale oczywiście największą popularnością cieszą się unikalne atrakcje. Wymagają one zwinności, poczucia równowagi, sprawności ruchowej a czasem także przełamania lęku. Mali goście Mali Goście Magicznych Ogrodów maja do dyspozycji podziemne tunele, 15 – metrową Krasnoludzką Wieżę Prób czyli zjeżdżalnię. Są tu także drewniane Smocze Łodzie, czyli specjalne huśtawki, na których można wznieść się do nieba. Inne z nich napędzane są siłą mięśni tatusiów lub dziadków.

 

Magiczne triki i kuglarskie wybryki

 

Zapraszamy na długi weekend do Magicznych Ogrodów! Bohaterem tych dni (16.06 i 17.06) będzie Krasnolud i Żongler Wyrwipałka, (Dziedziniec 13:00 i 16:00 i 12:00 i 15:00 Kwiatowa Dolina). Nie może także zabraknąć tańczących Mordoli. O każdej pełnej godzinie na Dziedzińcu mieszkańcy parku i goście wykonywać będą taniec radości. Jak zawsze w Zamku Wróżek na gości czekać będą Wróżki Smużki, które zapraszają na bale. Na przyszłych Krasnoludów w Krasnoludzkim Grodzie czekają turniejowe szkolenia.

W sobotę i niedzielę (18.06 i 19.06) odwiedzających bawić będzie Pan Pedro i jego Magiczne Stworzenia. O 16:00 rozpoczynać będzie się jego Wielki Spektakl! Oprócz tego będzie można oklaskiwać zumbę w wykonaniu Mordoli, wziąć udział w balu Wróżek Smużek i szkoleniach w Krasnoludzkim Grodzie.

Zapraszamy na długi weekend do Magicznych Ogrodów Janowiec!

 

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec

www.instagram.com/magiczne_ogrody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Magiczne_Ogrody

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama