Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 07:57
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Wieczorne zderzenie na przejściu. Poszkodowani w szpitalu

39-latek za wszelką cenę próbował uniknąć zderzenia z rowerzystą. Podczas ostrego hamowania motocykl położył na jezdnię. Obaj kierowcy trafili do szpitala.
Wieczorne zderzenie na przejściu. Poszkodowani w szpitalu
Autor: Fot. PSP Krasnystaw

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środowy wieczór (8 czerwca) na ul. Lwowskiej w Krasnymstawie. Rowerem jechał 51-letni krasnostawianin, a motocyklem podróżował mieszkaniec gminy Krasnystaw.

- Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było wjechanie rowerzysty na oznakowane przejście dla pieszych. Drogą wojewódzką nr 812 poruszał się motocyklista. Chcąc uniknąć zderzenia, położył motocykl na jezdni. Niestety, manewr ten nie przyniósł pozytywnego skutku i doszło do zderzenia się kierujących - informuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie

W trakcie badań w szpitalu okazało się, że rowerzysta ma poważny uraz głowy. Motocyklista odniósł na szczęście tylko ogólne potłuczenia.

Mówi kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie:

wasilewski-wypadek-lwowska.mp3

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: krasnystaw zaorać ,ogrodzić i utworzyć rezerwat -hejData dodania komentarza: 01.10.2022, 18:36Źródło komentarza: Nasi mieszkańcy protestowali w Warszawie. "Spółka CPK nas nie słucha"Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: Coraz skromniejsze te przystaneczki nie oslonia ani od deszczu ,wiatru ,a nawet slonca jednym slowem slabiutko to wyszlo.Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:13Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Karac karac jeszcze raz karac za probe omijania prawa wszystkie podmioty .Data dodania komentarza: 01.10.2022, 16:09Źródło komentarza: Biedronka znów coś kombinuje w sprawie otwarcia sklepów w niedzielę?Autor komentarza: JonTreść komentarza: Kiedy zostaną zamontowane stare wiaty, a zezłomowane nowe? To teraz miasto będzie musiało zakupić pojazdy w których będzie max 10 miejsc siedzących natomiast pozostałe wolne miejsca będą stanowiskami dla matek z wózkami i osób niepełnosprawnych i w całości niskopodłogowe. Miejsca siedzące w takim przypadku byłyby zlokalizowane tylko w nadkolach, ewentualnie za tylnymi drzwiami. W obecnej flocie CLA każdy autobus ma wydzielone maksymalnie 2 miejsca dla osób poruszających cię na wózku lub matek z maluteńkimi dzieciaczkamiData dodania komentarza: 01.10.2022, 00:25Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama