Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gmina Wojsławice. Pieśnią uwielbią Boga

Organizatorzy mają nadzieję, że tradycyjny, 19. już Przegląd Pieśni Religijnych będzie okazją do wspólnego modlitewnego uwielbienia.
Gmina Wojsławice. Pieśnią uwielbią Boga
Autor: źródło: Freepik

Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Gminy Wojsławice, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach oraz parafia pw. św. Michała Archanioła w Wojsławicach zapraszają na przegląd pieśni religijnych, który w lokalnej społeczności zdążył zakorzenić się już na dobre. Kolejna edycja wydarzenia będzie miała miejsce 19 czerwca. 

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12 mszą świętą,  która będzie sprawowana w kościele Michała Archanioła w Wojsławicach. Następnie wszyscy przeniosą się na plac parafialny, by wysłuchać interpretacji pieśni przygotowanych przez uczestników przeglądu. O 17.30 przewidziano natomiast występ scholi działającej przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia NMP w Trzeszczanach. Na ogłoszenie wyników i rozdanie nagród trzeba będzie poczekać do godziny 18.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama