Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Speed-ball. Weronika obroniła tytuł. Jest mistrzynią Polski!

Rozegrane w Dobczycach Mistrzostwa Polski w speed-ballu okazały się bardzo pomyślne dla młodej chełmianki Weroniki Michałowskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmie.

W kategorii U11 nie miał sobie równych i zdobyła dwa złote medale w grze singlowej oraz supersolo. Jednocześnie obroniła też mistrzostwo Polski.

- Bardzo się cieszę z sukcesu Weroniki, która w speed-balla gra od piątego roku życia - dodaje Katarzyna Janicka, trenerka drużyny Łączy Nas Speed-Ball Chełm. - Po okresie pandemii i zawieszeniu wielu imprez sportowych, jest to naprawdę bardzo duży wyczyn.

Czytaj także: Chełmskie speedballistki medalistkami mistrzostw Polski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama