Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Groził sąsiadce i zniszczył jej auto. Potem sam zadzwonił po policję...

42-latek straszył sąsiadkę, że zniszczy jej auto. Był pijany i zanim pomyślał o konsekwencjach, sam wezwał mundurowych. Zatrzymali go i zawieźli na komendę.
Groził sąsiadce i zniszczył jej auto. Potem sam zadzwonił po policję...
Autor: Pixabay

W środę (25 maja) wieczorem włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Dubecznie doszło do sąsiedzkiej kłótni.

- Mężczyzna powiadomił policjantów, że jego sąsiadka awanturuje się, zarzuca mu zniszczenie samochodu i chce od niego wyciągnąć pieniądze za zniszczenia, których nie było. W związku z powyższym żąda pomocy - mówi podinsp. Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Czytaj także: Dziesiątki tysięcy osób dziennie przekraczało tam granicę. Będą lobbować za punktem kontrolnym

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 29-letnia mieszkanka Dubeczna zwróciła uwagę swojemu sąsiadowi, że wyjeżdżając samochodem, zarysował jej auto. Ten jednak zaprzeczał i groził, że „teraz to dopiero on może jej auto zniszczyć”.

Od mężczyzny mundurowi wyczuli woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad 1,7 promila w organizmie.

- 42-latek został zatrzymany. Trzeźwiał we włodawskiej komendzie. Usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i kierowania gróźb karalnych. Odpowie też za popełnione wykroczenie - dodaje Szymańska.

Czytaj także: Cleo, Patrycja Markowska i Andrzej Duda na Dniach Włodawy

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama