Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:17
Reklama

Crossowe zmagania w gminie Chełm [ZDJĘCIA+WIDEO]

22 maja kilkudziesięciu uczestników mierzyło się ze sobą na torze przeszkód w Żółtańcach-Kolonii, usianym oponami, hopkami i innymi przeszkodami. Odbyła się tam runda inauguracyjna strefy południowej w Mistrzostwach Super Enduro Polska. Miłośnicy ekstremalnej jazdy na motocyklach mierzyli się ze sobą w pięciu kategoriach.
Crossowe zmagania w gminie Chełm [ZDJĘCIA+WIDEO]

Zawodnicy mieli za zadanie jak najszybciej i jak najbardziej efektownie pokonać wymagający tor. W kategorii młodzików pierwsze miejsce zajął Oskar Waligóra (BKFM Flow), drugie Dawid Kurzeja, a trzecie Paweł Czaus. Wśród mastersów najlepszy był natomiast Krzysztof Krzysztoń (Hard Enduro Chełm). W najliczniejszej grupie, czyli hobby, na najwyższym stopniu podium stanął Michał Wojdat (Wojdat Auto Spa), za nim znalazł się Artur Korzan, a czołówkę zamknął Przemysław Soska. Motocykliści mierzyli się również w kategoriach expert i prestige. W tej pierwszej najlepsze lokaty zajęli kolejno: Tomasz Ciastek (AMK Gorce), Kacper Panek (Rega MX Team Ropczyce) i Szymon Zaczek, zaś w drugiej: Patryk Piskorek (Motocykle Lublin), Bartłomiej Baziak (Grupa 4x4) i Kamil Pawłowski (Lobo Racing Celestynów).

 

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama