Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Crossowe zmagania w gminie Chełm [ZDJĘCIA+WIDEO]

22 maja kilkudziesięciu uczestników mierzyło się ze sobą na torze przeszkód w Żółtańcach-Kolonii, usianym oponami, hopkami i innymi przeszkodami. Odbyła się tam runda inauguracyjna strefy południowej w Mistrzostwach Super Enduro Polska. Miłośnicy ekstremalnej jazdy na motocyklach mierzyli się ze sobą w pięciu kategoriach.
Crossowe zmagania w gminie Chełm [ZDJĘCIA+WIDEO]

Zawodnicy mieli za zadanie jak najszybciej i jak najbardziej efektownie pokonać wymagający tor. W kategorii młodzików pierwsze miejsce zajął Oskar Waligóra (BKFM Flow), drugie Dawid Kurzeja, a trzecie Paweł Czaus. Wśród mastersów najlepszy był natomiast Krzysztof Krzysztoń (Hard Enduro Chełm). W najliczniejszej grupie, czyli hobby, na najwyższym stopniu podium stanął Michał Wojdat (Wojdat Auto Spa), za nim znalazł się Artur Korzan, a czołówkę zamknął Przemysław Soska. Motocykliści mierzyli się również w kategoriach expert i prestige. W tej pierwszej najlepsze lokaty zajęli kolejno: Tomasz Ciastek (AMK Gorce), Kacper Panek (Rega MX Team Ropczyce) i Szymon Zaczek, zaś w drugiej: Patryk Piskorek (Motocykle Lublin), Bartłomiej Baziak (Grupa 4x4) i Kamil Pawłowski (Lobo Racing Celestynów).

 

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama