Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Soczyński wraca na ring po ciężkiej kontuzji. Będzie kolejny triumf?

Michał Soczyński, pięściarz pochodzący z Dorohuska i reprezentant Starej Szkoły Boksu w Lublinie, wrócił do intensywnych treningów. Przygotowuje się już do kolejnej walki w zawodowej karierze, której termin został wyznaczony na 1 lipca.
Soczyński wraca na ring po ciężkiej kontuzji. Będzie kolejny triumf?

Treningi, a także kolejne starty, zastopowało naderwane ścięgno Achillesa. Kontuzję udało się wyleczyć i Michał Soczyński od kilkunastu dni ćwiczy już na pełnych obrotach.

- Wchodzę na wyższy level i muszę przyznać, że nigdy tak ciężko i intensywnie nie trenowałem - mówi pięściarz pochodzący z Dorohuska. - Skupiam się przede wszystkim na sile i wytrzymałości, po to, aby dać z siebie wszystko, pokonać rywala podczas kolejnej gali Tymex Boxing Night i nie zawieść ani bliskich, ani kibiców.

Przeciwnika Michała Soczyńskiego poznamy w najbliższych dniach. Jego ostatnim rywalem był Czech Adam Kolarik, który nie dał rady oprzeć się ciosom naszego zawodnika.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama