Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:25
Reklama

Dorohusk. Uwaga! Remonty na granicy

Ważne dla kierowców zamierzających przekraczać granicę. W poniedziałek (23 maja) na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku rozpoczną się prace remontowe.
Dorohusk. Uwaga! Remonty na granicy
Autor: Agnieszka Białasz

Przebudowana zostanie ta część przejścia, którą samochody ciężarowe wyjeżdżają z Polski. Może to powodować znaczne utrudnienia w odprawach.

W związku z tym czasowo zmieniona zostanie też organizacja ruchu na przejściu. Jak poinformował Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych, przewidywany termin zakończenia prac wyznaczono na 12 sierpnia.

Przypominamy, że w serwisie www.granica.gov.pl można na bieżąco sprawdzać szacunkowy czasach oczekiwania na rozpoczęcie odprawy w poszczególnych przejściach granicznych. W tym momencie kierowcy ciężarówek muszą czekać na wyjazd 27 godzin.

Czy kolejki aut, które momentami w tym tygodniu dochodziły do granic Chełma, jeszcze się wydłużą?

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama