Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dorohusk. Uwaga! Remonty na granicy

Ważne dla kierowców zamierzających przekraczać granicę. W poniedziałek (23 maja) na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku rozpoczną się prace remontowe.
Dorohusk. Uwaga! Remonty na granicy
Autor: Agnieszka Białasz

Przebudowana zostanie ta część przejścia, którą samochody ciężarowe wyjeżdżają z Polski. Może to powodować znaczne utrudnienia w odprawach.

W związku z tym czasowo zmieniona zostanie też organizacja ruchu na przejściu. Jak poinformował Lubelski Zarząd Obsługi Przejść Granicznych, przewidywany termin zakończenia prac wyznaczono na 12 sierpnia.

Przypominamy, że w serwisie www.granica.gov.pl można na bieżąco sprawdzać szacunkowy czasach oczekiwania na rozpoczęcie odprawy w poszczególnych przejściach granicznych. W tym momencie kierowcy ciężarówek muszą czekać na wyjazd 27 godzin.

Czy kolejki aut, które momentami w tym tygodniu dochodziły do granic Chełma, jeszcze się wydłużą?

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama