Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Demolka przez zawód miłosny. Emocje wandala ostudzi sąd

Zatrzymany 20-latek tłumaczył się, że rozstał się z dziewczyną i musiał w ten sposób rozładować silne emocje.
Demolka przez zawód miłosny. Emocje wandala ostudzi sąd
Autor: Fot. Policja Krasnystaw

Do zdarzenia doszło 7 maja bieżącego roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie nieznany sprawca uszkodził roletę kontenera szatniowego, skrzynkę przyłącza elektrycznego i kosz na śmieci. Przedstawiciel Urzędu Miasta Krasnystaw oszacował wartość strat na 2800 zł.

- Sprawą zajęli się krasnostawscy policjanci, którzy niedługo po zdarzeniu ustalili sprawcę dewastacji. Dokonał jej 20-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Przesłuchany przyznał się do winy. Jak tłumaczył, dokonał zniszczeń, bo tego dnia rozstał się z dziewczyną i musiał w ten sposób rozładować swoje silne emocje - informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Teraz jego emocje ostudzi sąd, przed którym 20-latek odpowie za swoje zachowanie. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy uszkodzonych rzeczy.

Czytaj także: 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama