Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijana mieszkanka gminy Chełm na hulajnodze elektrycznej. Jeździła całą szerokością ulicy

Policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali 22-latkę, która jechała na hulajnodze elektrycznej całą szerokością ulicy. Mieszkanka powiatu chełmskiego była pijana.
Pijana mieszkanka gminy Chełm na hulajnodze elektrycznej. Jeździła całą szerokością ulicy
Autor: Fot. Freepik (ilustracyjna)

Dbanie o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego to jeden z priorytetów dla policjantów z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusze zdecydowanie reagują na wszelkie wykroczenia popełniane wobec i przez pieszych, rowerzystów oraz użytkowników urządzeń transportowych.

W ostatni weekend na ulicy Smorawińskiego mundurowi zauważyli w trakcie nocnej służby młodą kobietę, która jechała po jezdni na hulajnodze elektrycznej. Kobieta już na pierwszy rzut oka wyglądała na nietrzeźwą. Poruszała się całą szerokością ulicy, z trudem unikając upadku.

- Widząc jej zachowanie, policjanci od razu zareagowali. 22-latka z gminy Chełm została zatrzymana i bezpiecznie sprowadzona na chodnik. Jak się okazało, była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało 2 promile. Mieszkanka powiatu chełmskiego musiała natychmiast zakończyć swój przejazd i odstawić urządzenie w bezpieczne miejsce. Została ukarana mandatem karnym w kwocie 2500 złotych -  informuje komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama