Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Krasnystaw. Nie prześpij dzisiejszej Nocy Muzeów [PROGRAM]

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa wraca nocne zwiedzanie krasnostawskiego muzeum. W programie są wystawy, wokalne występy młodzieży i powietrzna parada w wykonaniu pilotów z Krasnostawskiego Stowarzyszenia Paralotniowego.
Krasnystaw. Nie prześpij dzisiejszej Nocy Muzeów [PROGRAM]
Autor: Fot. Muzeum Regionalne w Krasnymstawie

Noc Muzeów została zaplanowana na 14 maja. Sobotnie zwiedzanie placówki rozpocznie się o godz. 17. Na początek nastąpi wernisaż prac rzeźbiarza Józefa Ciechana. Półtorej godziny później swoje umiejętności zaprezentują paralotniarze.

W części artystycznej wystąpią uczestnicy projektu Krasnystaw Young Vocal Challenge. Następnie będzie można wziąć udział w krasnostawskim quizie historycznym.

Organizatorzy wydarzenia polecają również zapoznanie się z ekspozycją prac malarskich, rysunkowych i graficznych Krzysztofa Malczewskiego z Izbicy pod nazwą „Domena rozproszenia”. Z kolei „Polski Pieniądz Papierowy 1918-1939" to tytuł wystawy ze zbiorów własnych Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie.

Czytaj także: McDonald’s już działa. Otwarcie bez pompy [ZDJĘCIA]Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama